Zajímavosti - sinucar
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

park4night

Vyhledej místo pro spaní

park4nigt

Na stránkách park4night.com naleznete mapové podklady a popis míst pro parkování karavanů a jejich recenze. Doporučujeme také aplikaci park4nigt, pro Váš mobilní telefon.

Aplikaci naleznete také v naší navigaci, která je součástí zápujčky autokaravanu.

ACSI CampingCard 2021

Slevová karta pro mimosezonní kempování

ACSI CampingCard 2021

Tato slevová karta Vám garantuje až 50% slevy ve více než 3400 evropských kempech během mimošpičkové sezony. V závislosti na kempu mohou být  dva dospělí ubytovaní za cenu 12€, 14€, 16€, 18€, nebo 20€. Všechny kempy zapojené do programu jsou uvedeny v tištěném katalogu. Dostupné v němčině a angličtině.

kudyznudy.cz

Kam za výlety

kudyznudy.cz

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Vyberte si na cestu svůj obytný vůz